פתרונות

מנהלי פרויקטים

זומה מעניקה פתרון מלא בניהול צוות העובדים וארגון העסק שלכם. המערכת מאפשרת חיפוש והרכבה של צוות מקצועי העומד בקריטריונים הדרושים לכם. דרך זומה תוכלו לבחור את הצלם, העורך, איש הקייטרינג, שחקן או כל בעל מקצוע אחר הרלוונטי לתעשיית הצילום וההפקה. לייצר חוזים בינכם לבין העובדים והספקים, לנהל צוות קיים או להרכיב צוות חדש. על מנת להבטיח כי אנשי המקצוע הנמצאים במערכת הינם מהימנים ומקצועיים זומה מאפשרת למנהלי הפרויקטים חיפוש מאומת של אנשי מקצוע, אשר נבדקו ואושרו על ידי צוות זומה. באמצעות יצירת מכרזים ניתן לשלוח הצעות עבודה מפורטות רק לבעלי מקצוע העומדים בקריטריונים הספציפיים שהגדרתם, כגון: ציוד, שליטה בתוכנות, מראה חיצוני, תקציב, מיקום, התמחות ועוד. המערכת תשמש כעוזר האישי שלכם ותעזור לכם בשמירה על ארגון העסק ובניהול פיננסי מתקדם.
תתחילו

נהל את הצוות שלך

מצא מחליף

ניהול לקוחות מתקדם

נהל את הצוות שלך

באמצעות המערכת תוכלו לשלוח התראות לכל חברי הצוות בנוגע לשינויים ועדכונים, חברי הצוות יאשרו את קבלת העדכון ויחסכו לכם זמן יקר בשיחות טלפון ותאומים. עדכונים ישלחו דרך מערכת ההתראות של זומה ודרך המייל, בנוסף יתבצע סנכרון אוטומטי אל לוח השנה של גוגל. כך ששום דבר לעולם לא יתפספס.זומה תעניק לכם שליטה מלאה על צוות העובדים שלכם מרחוק. תוכלו לדעת את מיקומו של כל חבר צוות בכל זמן נתון ואף לבצע חישוב אוטומטי של שעות העבודה וביצוע תשלום.

מצא מחליף

במקרה של ביטול או בעיה עם אחד מחברי הצוות, המערכת תחפש עבורכם מחליף מיידי ותציג לכם מספר אפשרויות לבחירה התואמים את הקריטריונים הדרושים. המחליף יתווסף אל הפרוייקט בצורה אוטומטית במקומו של איש הצוות הקודם.

ניהול לקוחות מתקדם

המערכת מאפשרת התממשקות מלאה למערכת ניהול הלקוחות של Production Book, באמצעותה תיצרו חווית שירות אידיאלית ותחסכו זמן ומשאבים במתן שירות. מערכת ניהול הלקוחות תאפשר ללקוחות שלכם להתנהל מולכם בצורה נוחה ופשוטה, תמנע אי הבנות ותייעל את תהליך העבודה. בין אם זה בקשות לתיקונים ושינויים, בחירת תמונות, שליחת הצעות מחיר, חתימה על חוזה, בחירת שירים, הדפסה אוטומטית לדפוס ואפשרויות רבות הנוספות המייצרות שירות לקוחות בצורה שלא הכרתם.

ניהול פיננסי

זומה מאפשרת מעקב ושליטה מלאה על תזרים המזומנים של העסק שלכם. בכל זמן נתון תוכלו לצפות בסטטוס תשלומים ויתרות מול כל אחד מחברי הצוות והספקים שלכם. תוכלו לנהל מעקב שעות עבודה וביצוע תשלום דרך המערכת הפיננסית המתקדמת של זומה.